מה זה Virtual Embodiment

Virtual Embody GamingBarosh

גילום וירטואלי בגוף האחר (Virtual Embodiment) היא אשליה שנוצרת במוח בסביבות מציאות מדומה VR שיש לה פוטנציאל יישומי עתידי במגוון תחומים.

WOW מה חקר משחקי תפקידים מקוונים יכול ללמד אותנו על ניהול משברים בארגונים?

WOW של מחקר: מה משחק תפקידים מקוון יכול ללמד אותנו על ניהול משברים בארגונים?

מה הם קווי הדמיון בין התמודדות של מנהלי גילדות במשחקי תפקידים מקוונים מרובי משתתפים MMORPG לבין ניהול משברים בארגונים? זיו לביא חקר את הנושא במהלך שנתיים שלמות בהנחייתי. במחקר איפיינו וניתחנו מצבי משבר בניהול גילדות במשחק המצליח WOW וורלד אוף וורקראפט של חברת בליזארד. מצאנו קווי דמיון והשקה בין דפוסי ניהול המשברים של מנהיגי הגילדה […]

מהם 10 עקרונות עיצוב משחקיות?

ד"ר אלחנן גזית על מה זה פליידגוגיה? מה זה מודל משחוק לשם למידה? מהם עשרת עקרונות עיצוב משחקיות. בתוך 'דור הגיימינג' (ספר בהכנה).

יום פוקימון העולמי 2023

POKÉMON day 2023

מהם סודות ההצלחה של פוקוימון גו? חוגגים את יום פוקימון העולמי ויומולדת שלוש לפינה היומית גיימינג בראש עם ד"ר אלחנן גזית.

משחקי מחשב ואוריינות

גיימינג בראש 98# עם ד"ר חנן גזית: משחקי מחשב ואוריינות

איך משפיעים משחקי וידאו על עמדות של ילדים וצעירים? ד"ר אלחנן גזית עם ממצאי מחקר חדש לרגל יום האוריינות הבינלאומי

2023 © juloot ד''ר אלחנן גזית כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בחומרים מאתר זה ללא קבלת אישור מראש ובכתב. | תנאי שימוש ותקנון | מדיניות פרטיות | גילוי נאות | Start Play your Life™ and logo are registered trademarks of juloot. All other trade marks are the property of their respective owners.